Main foto

Mocca Fix Gold – kawa pełna żywiołów

10 lipca 2020

Mocca Fix Gold to rodzina wyjątkowych kaw mielonych, ziarnistych i rozpuszczalnych, obok których nie przejdziesz obojętnie. Efektowne złoto-brązowe opakowanie sprawia, że kawy Mocca Fix Gold wyróżniają się na półkach sklepowych i od razu przykuwają uwagę. Jednak za błyszczącym opakowaniem kryje się coś znacznie bardziej wyjątkowego – unikalna kompozycja ziaren pochodzących z trzech kontynentów. Dzięki połączeniu kaw z afrykańskich, azjatyckich i południowoamerykańskich plantacji udało nam się stworzyć mieszankę o niepowtarzalnym aromacie i harmonijnym smaku, idealną na rozpoczęcie dnia, przerwę w pracy czy spotkanie ze znajomymi. Poznaj świat wyjątkowych kaw Mocca Fix Gold inspirowanych czterema żywiołami i każdego dnia pozwól sobie na chwilę przyjemności.

Ziarnista, mielona czy rozpuszczalna?

Jak na prawdziwą rodzinę kaw przystało, w kolekcji Mocca Fix Gold znajdują się kawy ziarniste, mielone i rozpuszczalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród kawoszy są zarówno miłośnicy świeżo mielonej małej czarnej, jak i wielbiciele rozpuszczalnej z mlekiem, dlatego zadbaliśmy o to, by kawy Mocca Fix Gold były dostępne w wielu wariantach.

Kawa ziarnista

Kawy ziarniste dostępne są w opakowaniu stabilo i w puszce. Wersja paczkowana obejmuje kawy o gramaturach 250 g, 500 g i 1000 g. Z kolei kawa ziarnista w puszce dostępna jest w wersji 500 g. Dzięki tak dużej rozpiętości wagowej, możesz w pełni dostosować rodzaj opakowania do własnych potrzeb. Mocca Fix Gold ziarnista to najlepszy wybór dla osób ceniących rytuał mielenia kawy o poranku.

Kawa mielona

Mielone kawy Mocca Fix Gold to aż 6 opcji do wyboru. Dla miłośników pakowanych próżniowo kaw przygotowaliśmy gramatury: 250 g i 500 g, a kawosze wybierający kawę mieloną w opakowaniu stabilo mogą zdecydować się na wersję 100 g, 250 g lub 500 g. Oprócz tego w sprzedaży dostępna jest również kawa mielona w puszce o pojemności 500 g. Mocca Fix Gold mielona to wygodna alternatywa dla kawy ziarnistej, po którą chętnie sięgają osoby na co dzień niekorzystające z młynka. Kawy ziarniste i mielone z kolekcji Mocca Fix Gold można parzyć w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym i metodą tradycyjną.

Kawa rozpuszczalna

W rodzinie Mocca Fix Gold mamy także kawę rozpuszczalną w opakowaniach 100 g i 200 g. Rozpuszczalna kawa liofilizowana otrzymywana jest w 100% z ziaren kawy. Ta opcja wyróżnia się wygodą przygotowania i jest najchętniej wybierana przez osoby pijące kawę z mlekiem. Idealna do przyrządzania napojów na ciepło i na zimno, stanowi podstawowy składnik mrożonej frappe i popularnej dalgona coffee.

 

Puszka czy paczka?

Kawy Mocca Fix Gold dostępne są w klasycznej paczce, opakowaniu typu vacuum, puszce oraz słoiku (kawa rozpuszczalna). Kiedy już zdecydujesz się na określony rodzaj kawy, wybierz najwygodniejsze opakowanie.  

Kawa rozpuszczalna 100 g i 200 g dostępna jest wyłącznie w szklanym słoiku z plastikową nakrętką. Taki słoik możesz później ponownie wykorzystać – do kawy lub innych sypkich produktów spożywczych.

Kawę ziarnistą kupisz w paczce lub w puszce. Puszka to idealne naczynie do przechowywania kawy, gdyż zapewnia szczelność i chroni ziarno przed utratą swoich właściwości, a przy tym jest produktem wielokrotnego użytku, który cechuje się lekkością, wytrzymałością i wysoką estetyką. Jeśli masz już puszkę, następnym razem możesz wybrać ziarna w paczce i przesypać je do naczynia.

W kolekcji Mocca Fix Gold znajdziesz także kawy mielone w puszce, klasycznej paczce i opakowaniu typu vacuum. O ile kawę w puszce i standardowej paczce możemy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, o tyle Mocca Fix Gold vacuum powinniśmy przesypać po otwarciu (np. do puszki).