Z tatą na kawie!

Z tatą na kawie!

Pamiętacie moment, kiedy wypiliście swoją pierwszą kawę z tatą? Wielu młodych ludzi długo marzy o tej chwili… Już za tydzień Dzień Ojca – to świetny moment, aby sprezentować mu coś wyjątkowego!

Wielu z nas, wraz ze wzrostem codziennych obowiązków, nie ma czasu na spędzanie wspólnych chwil z rodzicem. W takiej relacji bardzo ważne jest ciągłe budowanie i tworzenie nowych wspomnień… Spacer, wycieczka na rowerach czy wyprawa na ryby, wszystko – w zależności od tego, co lubicie robić. Jeśli dawno nie przeżyliście wspólnych przygód ze swoim tatą, zorganizujcie czas specjalnie dla waszej dwójki. Wystarczy zapakować kawę w termosie, zabrać kilka przekąsek i ruszyć w przyrodę!

Dzień Ojca już za tydzień

23 czerwca to ważny dzień w polskim kalendarzu. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, co sprezentować tacie, zainspirujcie się kilkoma poniższymi propozycjami – zdążycie je jeszcze kupić lub zrobić samodzielnie!

Kubek termiczny

Idealny na wycieczki w teren, wakacyjne przygody czy nawet do pracy. To przedmiot, który z pewnością się przyda, dlatego jeśli Wasz rodzic jeszcze nie posiada takiego gadżetu – polecamy!

Kawiarka

Proste w obsłudze urządzenie do parzenia kawy, które posiadać powinien każdy, kto lubi czarny napar, ale nie ma ani czasu ani ochoty, aby bardziej zgłębiać techniki parzenia. Wystarczy wlać wodę, wsypać kawę zakręcić i postawić na ogniu. Pyszny sposób na codzienną małą czarną – zobacz film jak poprawnie zaparzyć kawę!

Nalewka cytrynowa z kawą

Samodzielnie zrobiona nalewka kawowo-cytrynowa to pyszny prezent dla każdego, ale z pewnością najbardziej spodoba się tacie. Dobrym pomysłem będzie wydrukowanie przepisu na ładnym papierze oraz naklejenie na butelce ozdobnej etykiety zrobionej własnoręcznie. Takie gesty najpiękniej pokazują chęci i czas, który poświeciliśmy na zrobienie prezentu – tu znajdziecie przepis.

Tego wyjątkowego dnia warto być razem. Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji przypadnie Wam do gustu i spędzicie Dzień Ojca pysznie!

Kawa wir mleka
Ołówek