Święta tuż, tuż!

Święta tuż, tuż!

Zapach choinki, unoszący się w powietrzu aromat kawy i ta przedświąteczna bieganina… Jak przyozdobić dom? Co podać na wigilijnym stole? Czym obdarować najbliższych?  Mamy dla Was kilka porad, które wprawią Was w świąteczny nastrój i pomogą rozwiązać kilka dylematów! 🙂

Przedświąteczna gorączka dotyka nas wszystkich, jedni są jednak skrupulatni i mają wszystko zaplanowane, inni budzą się dwa dni przed świętami i w popłochu szukają pomysłów na prezenty. Niektórzy wybierają prezenty zrobione własnoręcznie, inni kupują gotowe i już często zapakowane produkty. Jak nie dać się zwariować i polubić świąteczne szaleństwo? Przeczytajcie!

Przygotowania do świąt

Zacznijcie od kubka ulubionej kawy, usiądźcie przy stole i zróbcie listę wszystkich osób, dla których chcecie lub powinniście zrobić prezenty. Do listy dopiszcie pomysły, które macie na prezent, a jeśli ich nie macie, to pewne cechy charakterystyczne danej osoby: co lubi, co ją interesuje – taka lista uporządkuje spacer po sklepie, a odkreślanie poszczególnych prezentów na bieżąco pokaże Wam, ile jeszcze zostało do kupienia.

28_3lista

Kolejny krok to zastanowienie się, co chcecie zrobić sami, a co musicie kupić – tu najlepiej zrobić przegląd propozycji w sklepach internetowych, gdyż bardzo często możemy dzięki promocjom zaoszczędzić trochę pieniędzy, a czasu jest akurat tyle, że prezenty zdążą dojść jeszcze przed Gwiazdką!

stroik

Jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, proponujemy zabrać przyjaciela i udać się na przedświąteczny spacer, wczujcie się w atmosferę, dajcie się ponieść podniosłej atmosferze i aromatom, które spotykacie w mieście – zapach choinkowych drzewek, aromat świeżo zaparzonej kawy czy też grzanego wina… Razem będzie Wam weselej, a przy okazji zabserwujecie, co podoba się Waszemu przyjacielowi… Kilka dni później możecie po daną rzecz wrócić i kupić trafiony prezent.

Życzymy Wam wspaniałych łowów w niezwykłej atmosferze!

28_3glowne3

Kawa wir mleka
Ołówek