Prezent na ostatnią chwilę – mamy na to sposób!

Prezent na ostatnią chwilę – mamy na to sposób!

Każdemu z nas zdarza się zapomnieć o ważnej okazji, święcie lub rocznicy. Dziś jest Dzień Matki, jeśli zapomnieliście przygotować coś specjalnego, mamy dla Was kilka porad, jak sprawić przyjemność najbliższej osobie!

Śniadanie do łóżka
Dzień Matki zacznijcie świętować już od samego rana. Wystarczy pójść po świeże pieczywo, rogaliki lub ulubione ciastka, kupić kilka kwiatów, przygotować pyszną kawę i podać wszystko, oczywiście najlepiej na tacy, budząc mamę zapachem świeżo parzonej kawy. Jeśli macie ochotę, możecie zaszaleć i przygotować naleśniki lub jajko sadzone w kształcie serca –  warto zaopatrzyć się w taką foremkę na wszelki wypadek. Na pewno sami cieszylibyście się z tego typu niespodzianki, dlatego polecamy spróbować!

Małe co nieco
Tego dnia wyręczcie ukochaną osobę w domowych obowiązkach – przygotujcie samodzielnie obiad, upieczcie ciasto. W zakładce ‘z kawą lub do kawy’ znajdziecie wiele inspiracji. Możecie udekorować ciasto dedykowanym napisem, ułożonym z owoców lub orzechów!

Talon niespodzianka
Przerwijmy rutynę dnia codziennego, może tak sprezentować talon na chwilę wolnego? To bardzo proste – wytnijcie z papieru prostokąty i napiszcie na nich pomysły na czynności, w których możecie wyręczyć drugą osobę, może to być np. przygotowanie obiadu, pranie lub bardziej abstrakcyjne rzeczy typu 2 godziny spokoju, relaksacyjny masaż. Kilka takich talonów podajcie do porannej kawy, w ten sposób obdarowana osoba może je wykorzystać, kiedy tylko chce, a wy z uśmiechem będziecie musieli honorować talon.

Słoik pełen przyjemności
Wsyp do słoika ziarna ulubionej kawy, do tego na wyciętych z papieru prostokątach napiszcie, za co daną osobę kochacie. Zwińcie prostokąty w małe ruloniki i wymieszajcie z ziarnami. Taki słoik będzie nie tylko świetnym sposobem na poprawę humoru, ale przy każdym poruszeniu ziaren w pokoju uniesie się znakomity aromat ulubionej kawy! Proste, szybkie i przyjemne  – do dzieła!

Skorzystajcie z naszych inspiracji w awaryjnych sytuacjach. Jeśli właśnie dowiedzieliście się, że dziś jest Dzień Matki i nie macie pomysłu, co sprezentować ukochanej mamie, wykorzystajcie jeden z powyższych pomysłów, a nikt nie zauważy, że robiliście to na ostatnią chwilę ☺ Miłego dnia!

Kawa wir mleka
Ołówek