Od redakcji

„Kawa z Mleczkiem” to internetowy miesięcznik dla kawoszy, kawiarzy, amatorów kawy – jednym słowem dla wszystkich, dla których dzień bez dobrej kawy jest dniem straconym.

Znajdziecie tutaj cieKAWE informacje na temat wielu aspektów związanych z historią kawy, kulturą jej picia, rytuałami z nią związanymi. Dowiecie się nawet, jak wpłynęła ona na różne dziedziny sztuki.

Chcemy was pobudzić do działania i rozruszać ruchowo i intelektualnie 😉 Zaglądajcie tutaj, a na pewno traficie na fajne konkursy, oryginalne gadżety i niepowtarzalne rysunki autorstwa
Andrzeja Mleczki. Znany rysownik, prześmiewca celnie komentujący otaczającą nas rzeczywistość jest bowiem twarzą, a raczej nazwiskiem, tego przedsięwzięcia.

Nasza „kawa z Mleczkiem” smakuje nawet wielbicielom czarnego jak smoła i gorzkiego jak piołun espresso. Naszego Mleczka nie wlejesz do swojej ulubionej kawy, nie rozlejesz i nie będziesz nad nim płakał; za to od rana poprawi ci on humor, w południe doda energii i chęci do pracy, a wieczorem pomoże zregenerować siły! Chcesz stać się częścią grupy, dla której ważna jest dobra zabawa i stymulacja gdy tylko tego potrzebujesz? Rysunki stworzone przez Andrzeja Mleczko to zupełnie inne podejście do codziennego rytuału picia kawy. Na tej stronie i naszych profilach na portalach społecznościowych znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby codzienność stała się bardziej przyjemna i mniej nudna.

Kawa wir mleka
Ołówek