Najważniejsza jest rodzina!

Najważniejsza jest rodzina!

Święta Bożego Narodzenia są idealnym momentem, aby spędzić trochę czasu z rodziną. To nie tylko wspaniała okazja do zjedzenia wspólnego posiłku z kuzynostwem i dalszą rodziną, to też czas, kiedy możecie wypytać babcię lub mamę o dawno zapomniane rodzinne historie. Nic tak nie pogłębi więzi, jak wspomnienia przy świątecznym stole i filiżance ulubionej kawy.

Przed świętami koniecznie zaproponujcie rodzinie swoją pomoc w gotowaniu lub sami o nią poproście i zorganizujcie babski wieczór przy przyrządzaniu barszczu, lepieniu pierogów lub przy kręceniu maku. Taki czas zbliży Was na długo, a historie opowiedziane podczas tych kilku godzin zapamiętacie na długo (nie mówiąc już o tych kucharskich tajemnicach i trikach, które możecie podpatrzeć!). Zobaczycie, że stanie się to Waszą tradycją, tak jak wypatrywanie pierwszej gwiazdki 🙂

Święta to idealny czas, aby pogodzić zwaśnione strony lub wyjaśnić nieporozumienia. Zróbcie wszystko, aby ten magiczny czas spędzić wspólnie i zgodnie w jak największym gronie.

Wspaniałych Świąt!

28_4glowne2

Kawa wir mleka
Ołówek