Kawa z najbliższymi

Kawa z najbliższymi

Początek roku to czas, w którym spokojnie możemy nadrobić zaległe świąteczne spotkania i ucieszyć najbliższych drobiazgami. Dodatkowo, pod koniec miesiąca, jest Dzień Babci i Dzień Dziadka… Może któryś z naszych pomysłów zainspiruje Was do zakupu!

Kawiarka
Jak zrobić pyszną kawę w domowym zaciszu? Oczywiście w kawiarce. To klasyczny, prosty sposób parzenia kawy, który opanuje każdy. Aromat jaki poczujemy podczas przygotowania ulubionego naparu już zawsze będzie kojarzył się z osobą, która podarowała ten niezwykły przedmiot.

Młynek do kawy
To idealny prezent dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy – bez młynka ani rusz! Jaki wybrać? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł (tutaj).

Kawa
Czy może być coś lepszego niż ulubiona kawa? Jeśli dobrze znacie obdarowaną osobę, możecie dobrać konkretny produkt do jej oczekiwań lub zaskoczyć ją czymś nowym.  Najwyższa jakość i odpowiednia kompozycja ziaren będą idealne – polecamy Woseba Arabica lub Woseba Crema Gold.

Kubek termiczny
Przed nami jeszcze długa zima… Co  może umilić ten chłodny okres? Oczywiście gorąca kawa! Jeśli można ją zabrać ze sobą, droga do pracy jest zdecydowanie przyjemniejsza, dlatego kubek termiczny to świetny pomysł na prezent. Z pewnością przyda się każdemu, zarówno bliskiej osobie, jak i dla dalszemu znajomemu.

Warto nowy wątek zaczynać w nowym zdaniu , ewentualnie wstawić pauzę, wielokropek. W poprzednim układzie nie było to ani zdanie współrzędne ani podrzędne, przecinek nie wskazywał pauzy, nie wprowadzał też wyliczenia, nie był wskaźnikiem zespolenia.

Filiżanka + zestaw przypraw
Długie zimowe wieczory sprzyjają eksperymentom w kuchni, dlatego podarowanie bliskiej osobie pięknej filiżanki i zestawu przypraw do kawy może zainspirować ją do odkrywania nowych smaków. W dziale Z kawą i do kawy znajdziecie wiele pomysłów na aromatyczne napary – polecamy!

Mamy nadzieję, że nasze inspiracje Wam się podobają! A co byście chcieli dostać od bliskiej osoby? Napiszcie nam na Facebooku 🙂

Kawa wir mleka
Ołówek