Gotowi na nowe wyzwania?

Gotowi na nowe wyzwania?

Koniec roku to wspaniała okazja, aby zastanowić się, na jakim etapie życia jesteśmy, co udało się zrealizować, ile mamy jeszcze do zrobienia, żeby spełnić swoje największe marzenia…?

Na początek – RELAKS!

28_4relaks

Usiądźcie z filiżanką ulubionej kawy w cichym, przytulnym miejscu i przygotujcie krótką listę (maksymalnie pięć punktów) związaną z tym, co chcielibyście osiągnąć w Nowym Roku. Może to być wymarzony zakup, szkolenie, które chcielibyście odbyć lub rzecz, na którą powinniście zaoszczędzić… Zastanówcie się, czego Wam najbardziej brakuje oraz co najbardziej przeszkadza – może kurs graficzny lub angielskiego rozwiąże problemy? Może zakup nowego komputera zwiększy komfort życia? Jeśli macie już listę, zastanówcie się, jak osiągnąć wymarzony cel – odkładać 100 zł miesięcznie na konto oszczędnościowe? Może najbardziej denerwuje Was brudna piwnica lub zagracony strych? Koniec roku to idealny moment, aby uporać się z takimi ciężarami i rozpocząć radośnie nowy okres życia.

Nie wierzymy, że postanowienia w stylu „przestanę jeść słodycze” działają, ale ograniczenie ich jedzenia do jednego – dwóch dni w tygodniu ma już większy sens! Na dobry początek! Powodzenia 🙂28_5glowne3

 

Kawa wir mleka
Ołówek