Dla zakochanych – w kawie i nie tylko!

Dla zakochanych – w kawie i nie tylko!

Luty to niewątpliwie miesiąc miłości – mamy dla Was kilka sposobów, jak kreatywnie spędzić Walentynki! Co będzie potrzebne? Oczywiście kawa i odrobina wyobraźni! Przeczytajcie koniecznie!

Ukoronowaniem wspólnej kolacji są często symboliczne prezenciki, najlepiej zrobione własnoręcznie – to świetny sposób na okazywanie uczuć. Jeśli nie wiecie, jak zaskoczyć ukochaną osobę, wybierzcie którąś z poniższych możliwości:

1.
Zimowy spacer – to wspaniała okazja, aby pobyć w dwójkę, porozmawiać bez przeszkód w magicznej, zimowej atmosferze, do tego gorąca kawa w termosie, kilka smakołyków w kieszeni. Czy może być lepiej?

2.
Po romantycznej kolacji poczęstuj ukochaną osobę kawą – wybierz jeden z naszych przepisów (http://kawazmleczkiem.pl/archiwum/kategoria-z-kawa-lub-do-kawy/) i zaskocz swoją drugą połowę nowym smakiem. Kawa wprowadzi Was w doskonały nastrój, a jeśli dodasz odrobinę czekolady, cynamonu lub wanilii, wzmocnisz efekt.

 

30_3_hearts2

3.
Kawiarka, chemex lub aeropress… Kawowy drobiazg zainspiruje drugą osobę nie tylko do spróbowania czegoś nowego – taki prezent to gwarancja wielu wspólnych chwil przy pysznej kawie!

4.
Kawowa świeca? Jak ją zrobić przeczytaj na: http://kawazmleczkiem.pl/archiwum/swieca-kawowa/.

Walentynki nie muszą być nudne – zadbaj o to, aby wspólnie spędzony dzień stał się niezapomniany. To małe gesty budują intymność i miłość. Dobrej zabawy!

 

30_3_hearts3

Kawa wir mleka
Ołówek